XIII. Dél-Zselic Kupa nemzetközi gyermek labdarúgó fesztivál U9 korosztály

Esemény dátuma: 
2017. február 18. - 2017. február 19.

XIII. Dél-Zselic Kupa – U9 (2008-2009)

CSOPORTBEOSZTÁS

                        I. csoport                               II. csoport

         A:   CFR Cluj ’2008 (RO)                        A:   KECSA Szigetvár

         B:   Pécsi MFC ’2009                               B:   Pécsi MFC ’2008 „fekete”

         C:   Szigetszentmiklósi TK                         C:   CFR Cluj ’2009 (RO)

         D:   Donji Miholjac (HR)                          D:   NK Utrina Zagreb „A” (HR)

                                                                           E:   NK Bubamara (HR)

 

III. csoport

                                               A:   Pécsi MFC ’2008 „piros”

                                               B:   No Limit Virovitica (HR

                                               C:   Kaposvári Rákóczi BFLA

                                               D:   NK Utrina Zagreb „B” (HR)

                                               E:   NK Prečko (HR)

 

CSOPORTMÉRKŐZÉSEK

2017. február 18. (szombat) – Szigetvár

Időpont (1×22)

Csoport

Mérkőzés

Hazai

Vendég

Eredmény

09:00

I. cs.

A-B

Cluj ’2008

PMFC ’2009

 

09:25

I. cs.

C-D

Szigetszentmiklós

Miholjac

 

10:00

I. cs.

A-C

Cluj ’2008

Szigetszentmiklós

 

10:25

I. cs.

B-D

PMFC ’2009

Miholjac

 

11:00

I. cs.

D-A

Miholjac

Cluj ’2008

 

11:25

I. cs.

C-B

Szigetszentmiklós

PMFC ’2009

 

Időpont (1×18)

Csoport

Mérkőzés

Hazai

Vendég

Eredmény

12:00

II. cs.

A-B

Szigetvár

PMFC ’2008 „fekete”

 

12:20

II. cs.

C-D

Cluj ’2009

Utrina „A”

 

12:40

II. cs.

E-A

Bubamara

Szigetvár

 

13:00

II. cs.

B-C

PMFC ’2008 „fekete”

Cluj ’2009

 

13:20

II. cs.

D-E

Utrina „A”

Bubamara

 

13:40

II. cs.

C-A

Cluj ’2009

Szigetvár

 

14:00

II. cs.

D-B

Utrina „A”

PMFC ’2008 „fekete”

 

14:20

II. cs.

E-C

Bubamara

Cluj ’2009

 

14:40

II. cs.

A-D

Szigetvár

Utrina „A”

 

15:00

II. cs.

B-E

PMFC ’2008 „fekete”

Bubamara

 

Időpont (1×18)

Csoport

Mérkőzés

Hazai

Vendég

Eredmény

15:20

III. cs.

A-B

PMFC ’2008 „piros”

Virovitica

 

15:40

III. cs.

C-D

Kaposvár

Utrina „B”

 

16:00

III. cs.

E-A

Prečko

PMFC ’2008 „piros”

 

16:20

III. cs.

B-C

Virovitica

Kaposvár

 

16:40

III. cs.

D-E

Utrina „B”

Prečko

 

17:00

III. cs.

C-A

Kaposvár

PMFC ’2008 „piros”

 

17:20

III. cs.

D-B

Utrina „B”

Virovitica

 

17:40

III. cs.

E-C

Prečko

Kaposvár

 

18:00

III. cs.

A-D

PMFC ’2008 „piros”

Utrina „B”

 

18:20

III. cs.

B-E

Virovitica

Prečko

 

 

CSOPORTMÉRKŐZÉSEK VÉGEREDMÉNYE

 

                I. csoport                                       II. csoport

 

1. ………………………   … p. (… : …)   1. ………………………   … p. (… : …)

2. ………………………   … p. (… : …)   2. ………………………   … p. (… : …)

3. ………………………   … p. (… : …)   3. ………………………   … p. (… : …)

4. ………………………   … p. (… : …)   4. ………………………   … p. (… : …)

                                                                  5. ………………………   … p. (… : …)

 

III. csoport

 

                                      1. ………………………   … p. (… : …)

                                      2. ………………………   … p. (… : …)

                                      3. ………………………   … p. (… : …)

                                      4. ………………………   … p. (… : …)

                                      5. ………………………   … p. (… : …)

 

KÖZÉPDÖNTŐK

2017. február 19. (vasárnap) - Szigetvár

„VIGASZ” KUPA

 

                „A” csoport                                   „B” csoport

 

A (I/3):       …………………………                  A (II/5):      …………………………

B (III/5):    …………………………                  B (I/4):       …………………………

C (II/4):      …………………………                  C (III/4):    …………………………

 

XIII. DÉL-ZSELIC KUPA

 

                „C” csoport                                  „D” csoport

 

A (I/2):       …………………………                  A (II/2):      …………………………

B (III/2):    …………………………                  B (I/1):       …………………………

C (II/1):      …………………………                  C (III/1):    …………………………

D (II/3):      …………………………                  D (III/3):    …………………………

 

Időpont (1×18)

Csoport

Mérkőzés

Hazai

Vendég

Eredmény

09:00

„A” cs.

A-B

 

 

 

09:20

„B” cs.

A-B

 

 

 

09:40

„A” cs.

C-A

 

 

 

10:00

„B” cs.

C-A

 

 

 

10:20

„A” cs.

B-C

 

 

 

10:40

„B” cs.

B-C

 

 

 

Időpont (1×18)

Csoport

Mérkőzés

Hazai

Vendég

Eredmény

11:00

„C” cs.

A-B

 

 

 

11:20

„C” cs.

C-D

 

 

 

11:40

„D” cs.

A-B

 

 

 

12:00

„D” cs.

C-D

 

 

 

12:20

„C” cs.

A-C

 

 

 

12:40

„C” cs.

B-D

 

 

 

13:00

„D” cs.

A-C

 

 

 

13:20

„D” cs.

B-D

 

 

 

13:40

„C” cs.

D-A

 

 

 

14:00

„C” cs.

C-B

 

 

 

14:20

„D” cs.

D-A

 

 

 

14:40

„D” cs.

C-B

 

 

 

 

KÖZÉPDÖNTŐK VÉGEREDMÉNYE

„VIGASZ” KUPA

 

                „A” csoport                                  „B” csoport

 

1. ………………………   … p. (… : …)   1. ………………………   … p. (… : …)

2. ………………………   … p. (… : …)   2. ………………………   … p. (… : …)

3. ………………………   … p. (… : …)   3. ………………………   … p. (… : …)

 

XIII. DÉL-ZSELIC KUPA

 

                „C” csoport                                  „D” csoport

 

1. ………………………   … p. (… : …)   1. ………………………   … p. (… : …)

2. ………………………   … p. (… : …)   2. ………………………   … p. (… : …)

3. ………………………   … p. (… : …)   3. ………………………   … p. (… : …)

4. ………………………   … p. (… : …)   4. ………………………   … p. (… : …)

 

HELYOSZTÓK, DÖNTŐK

2017. február 19. (vasárnap) - Szigetvár

Időpont (1×18)

Helyosztó

Mérkőzés

Hazai

Vendég

Eredmény

15:00

5-6. hely

A/3-B/3

 

 

 

15:20

3-4. hely

A/2-B/2

 

 

 

15:40

1-2. hely

A/1-B/1

 

 

 

16:00

7-8. hely

C/4-D/4

 

 

 

16:20

5-6. hely

C/3-D/3

 

 

 

16:40

3-4. hely

C/2-D/2

 

 

 

17:00

1-2. hely

C/1-D/1

 

 

 

 

         17:30         EREDMÉNYHIRDETÉS

                            U9 (2008-2009)

 

„VIGASZ” KUPA VÉGEREDMÉNYE

                           1.      ………………………………

                           2.      ………………………………

                           3.      ………………………………

                           4.      ………………………………

                           5.      ………………………………

                           6.      ………………………………

 

XIII. DÉL-ZSELIC KUPA VÉGEREDMÉNYE

                           1.      ………………………………

                           2.      ………………………………

                           3.      ………………………………

                           4.      ………………………………

                           5.      ………………………………

                           6.      ………………………………

                            7.      ………………………………

                            8.      ………………………………

A TORNA KÜLÖNDÍJASAI

A torna legjobb kapusa:                                    ………………………………

A torna legjobb játékosa:                                  ………………………………

A torna legjobb góllövője:                         ………………………………

 

 

 

                        Szedeli István Zsolt                                                  Kapronczai János

                          kuratórium elnök                                                         főszervező

< Vissza az eseményekhez

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Hírek, információk és események!